Kumpulan Pentadbiran | SEKOLAH PERNIAGAAN DAN EKONOMI UPM
» Kumpulan Pentadbiran

Kumpulan Pentadbiran

PEJABAT DEKAN

 
 
Azrul Firdaus Mohd Aini , En.
Pegawai Eksekutif / PE2
Tel   : +603-9769 6956
Emel:  azrulfirdaus@upm.edu.my

 
Muhamad Adib Mohammed 
Pegawai Eksekutif / PE3
Tel   : +603-9769 7602   
Emel:  adib.mohammed@upm.edu.my

 
Nurulhana Mat Junan
Setiausaha Pejabat / N32
Tel   : +603-9769 7600    
Emel: nurulhana@upm.edu.my

 

PEJABAT AM DEKAN


    
Fairuz Muchtar
Timbalan Pendaftar / N52
Pejabat Am Dekan, Aras Bawah, Blok E
Tel   : +603-9769 7777 / 17777             
Emel:  fairuz@upm.edu.my

 
Syairinnie Abdul Ghapar
Pembantu Tadbir Kanan (Perkeranian/Operasi) / N22
Tel   : +603-9769 7777 
Emel: syairinnie@upm.edu.my

 
Mohd Firdaus Abd Sakor
Penolong Jurutera / JA29
General Office, Ground Floor, Block E 
Tel   : +603-9769 7693 
Emel: as_firdous@upm.edu.my

 
Munirra Khairudin
Penolong Jurutera / JA29
Tel   : +603-9769 7574   
Emel: munirra@upm.edu.my

 
Masnita haji Shaari
Pembantu Tadbir Kanan (Perkeranian/Operasi) / N26
Tel   : +603-9769 7759                  
Emel: masnita@upm.edu.my

 
Nur Illiyin Roslan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / N19
Tel   : +603-9769 7648
Emel: nurilliyin@upm.edu.my

 
Nurul Ariff Mohd Noor
Pembantu Operasi / N11
Tel   : +603-9769 7794
Emel: nurulariff@upm.edu.my

 
Muhammad Almuidzzuddin Zulkaply
Pembantu Awam / H11
Tel   : +603-9769 8921    
Emel: muidz@upm.edu.my

 
Mohd Fadliey Arshad
Pembantu Awam / H11
Tel   : +603-9769 7134  
Emel: fadliey@upm.edu.my

 
Mohd Razif Zailani
Pemandu / H11
Tel   : +603-9769 7674 
Emel: mz_razif@upm.edu.my

 
Anuar Abdul
Pemandu / H11
Tel   : +603-9769 7759 
Emel: anuar_ab@upm.edu.my

 

PEJABAT TIMBALAN DEKAN (PRA SISWAZAH)


   
Mohd Idham Abdul Rashid
Pegawai Tadbir / N44
Tel   : +603-9769 6955              
Emel:  mhdidham@upm.edu.my

 
Nor Afidah Shalihin
Setiausaha Pejabat / N32
Tel   : +603-9769 7631       
Emel:  norafidah_shali@upm.edu.my

 
Siti Noor Fariza Mohd Yusoff
Penolong Pegawai Tadbir / N29
Tel   : +603-9769 7603
Emel:  fariza_my@upm.edu.my

 
Norfarah Hanim binti Othman
Pegawai Eksekutif / PE4
Tel   : +603-9769 7736
Emel:  norfarah@upm.edu.my

 
Mohamad Safri bin Shaharuddin
Pegawai Eksekutif / PE4
Tel   : +603-9769 7576
Emel:  safri@upm.edu.my

 
Wan Nur Aina Meor Mohd Ghazali
Pegawai Eksekutif / PE4
Tel   : +603-9769 7782
Emel:  ainaghazali@upm.edu.my
 
Mohd Salleh Asali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / N19
Tel   : +603-9769 6954 
Emel:  salleh_asali@upm.edu.my

 
Nazli Abbas
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / N19
Tel   : +603-9769 7779 
Emel: nazli@upm.edu.my

 
Nor Hanisah Shafie
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / N19
Tel   : +603-9769 7673 
Emel:  hanisah_shafie@upm.edu.my

 
Azrul Azman
Pembantu Operasi / N11
Tel   : -
Emel: azrul.azman@upm.edu.my

 
 

PEJABAT TIMBALAN DEKAN (SISWAZAH)


 
Siti Nur Ain Rahim, Pn.
Pegawai Tadbir / N44
Tel   : +603-9769 7722             
Emel:  sitinar@upm.edu.my

 
Aidi Asyraf Suhaimi, En.
Pegawai Eksekutif / PE3
Tel   : +603-9769 7778         
Emel: aidi.suhaimi@upm.edu.my
 
Norsiti Nabila Roslan, Pn.
Pembantu Setiausaha Pejabat / N19
Tel   : +603-9769 7744             
Emel:  norsiti@upm.edu.my

 
Norhayati Mohamed Yusof, Pn.
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / N22
Tel   : +603-9769 7609                 
Emel: norhayatimy@upm.edu.my

 
Atikah Ab. Malek, Cik.
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / N19
Tel   : +603-9769 7599         
Emel: atikahmalek@upm.edu.my

 
Ashrifa Ahmad, Cik.
Pegawai Eksekutif / PE4
Tel   : +603-9769 7645         
Emel: ashrifa.ahmad@upm.edu.my

 
Muhammad Abdul Ghoni Awalludin, En.
Pegawai Eksekutif / PE4
Tel   : +603-9769 7644       
Emel: abdulghoni@upm.edu.my

 
Shahida Noor Binti Shah Nazim , Cik.
Pegawai Eksekutif / PE4
Tel   : -       
Emel: shahidanoor@upm.edu.my

   
Pikar Mohd Hadi , En.
Pegawai Eksekutif / PE4
Tel   : -       
Emel: pikar@upm.edu.my

PEJABAT TIMBALAN DEKAN (PENYELIDIKAN & INOVASI)


 
Hazwani Amalina binti Che Ghani, Pn.
Pegawai Eksekutif / PE3
Tel   : +603-9769 7579    
Emel: hazwani@upm.edu.my

 
Nurrul Naim Noordin, Pn.
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / N19
Tel   : +603-9769 7763  
Emel: nurrulnaim@upm.edu.my

 
Siti Azizah Yaacub, Pn.
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / N19
Tel   : +603-9769 7610
Emel: siti_azizah@upm.edu.my

 
Nurul Huda Zolkefle, Cik.
Pegawai Eksekutif 4
Tel   : +603-9769 7733 
Emel: huda_zolkefle@upm.edu.my

   
Muhammad Darwis Zawawi, En.
Pegawai Eksekutif 4
Tel   : +603-9769 7579
Emel: darwis@upm.edu.my

 
Norhafizah Zaini, Cik.
Pegawai Eksekutif 4
Tel   : +603-9769 7652
Emel: norhafizahzaini@upm.edu.my

PEJABAT TIMBALAN DEKAN (JARINGAN INDUSTRI DAN MASYARAKAT)


 
Nurzatul Hakimah Mahmud Mahayudin, Pn.
Pegawai Eksekutif Kanan / PE2
Tel   : +603-9769 7660       
Emel: nurzatul@upm.edu.my

 
Nureen Ainsya binti Zahari, Cik.
Pegawai Eksekutif / PE4
Tel   : +603-9769 7737
Emel:  nureenainsya@upm.edu.my

 
Mohd Yunus Mt Desa, En.
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / N19
Tel   : +603-9769 7734
Emel: m_yunusdesa@upm.edu.my

 
Nurul Nadia Binti Dalmadi , Pn.
Pegawai Eksekutif 4
Tel   : 03-97697664
Emel: nadia_dalmadi@upm.edu.my

 
Muhammad Danish Hafiz Bin Mohd Hakim, En.
Pegawai Eksekutif 4
Tel   : 03-97697665
Emel: danish@upm.edu.my

 
 

UNIT AKREDITASI


 
Sudesh Prabhakaran, Dr.
Pegawai Eksekutif / PE1 / Penolong Dekan (Pembangunan Perniagaan)
Tel   : +603-9769 7688 
Emel: sudesh_prabhakaran@upm.edu.my

 
Ain Haziqah Ab Razak, Cik
Pegawai Eksekutif 3
Tel   : +603-9769 7651
Emel: ainhaziqah@upm.edu.my

 
Mohd Faizal Meslan, En.
Pembantu Tadbir Kanan (Perkeranian/Operasi) / N22
Tel   : +603-9769 7621
Emel: faizalm@upm.edu.my

   
Adiib Farhan Mohd Saedi, En.
Pegawai Eksekutif / PE5
Tel   : +603-9769 7651
Emel: adiibfarhan@upm.edu.my
 

Kemaskini:: 15/05/2024 [syairinnie]

PERKONGSIAN MEDIA

SEKOLAH PERNIAGAAN DAN EKONOMI UPM
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397697777
-
WXFbHAP~