Kumpulan Pentadbiran | SEKOLAH PERNIAGAAN DAN EKONOMI UPM
» Kumpulan Pentadbiran

Kumpulan Pentadbiran

PEJABAT DEKAN


 
Nurulhana Mat Junan, Pn.
Setiausaha Pejabat / N29
Tel   : +603-9769 7600    
Emel: nurulhana@upm.edu.my

 
 

PEJABAT AM


 
Nor Azizah Tamsi, Cik.
Timbalan Pendaftar / N52
Pejabat Am Dekan, Aras Bawah, Blok E
Tel   : +603-9769 7777 / 17777             
Emel:  azizahtamsi@upm.edu.my

 
Syairinnie Abdul Ghapar, Pn.
Pembantu Tadbir Kanan (Perkeranian/Operasi) / N22
Tel   : +603-9769 7777 
Emel: syairinnie@upm.edu.my

 
Mohd Firdaus Abd Sakor, En.
Penolong Jurutera / JA29
General Office, Ground Floor, Block E 
Tel   : +603-9769 7693 
Emel: as_firdous@upm.edu.my

 
Munirra Khairudin, Pn.
Penolong Jurutera / JA29
Tel   : +603-9769 7574   
Emel: munirra@upm.edu.my

 
Masnita haji Shaari, Pn.
Pembantu Tadbir Kanan (Perkeranian/Operasi) / N26
Tel   : +603-9769 7759                  
Emel: masnita@upm.edu.my

 
Nur Illiyin Roslan, Pn.
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / N19
Tel   : +603-9769 7648
Emel: nurilliyin@upm.edu.my

 
Nurul Ariff Mohd Noor, En.
Pembantu Operasi / N11
Tel   : +603-9769 7794
Emel: nurulariff@upm.edu.my

 
Muhammad Almuidzzuddin Zulkaply, En.
Pembantu Awam / H11
Tel   : +603-9769 8921    
Emel: muidz@upm.edu.my

 
Ahmad Mustaqim Albakri, En.
Pembantu Awam / H11
Tel   : -    
Emel: ahmadmustaqim@upm.edu.my

 
Mohd Razif Zailani, En.
Pemandu / H11
Tel   : +603-9769 7674 
Emel: mz_razif@upm.edu.my

 
Anuar Abdul, En.
Pemandu / H11
Tel   : +603-9769 7759 
Emel: anuar_ab@upm.edu.my

 
 

PEJABAT TIMBALAN DEKAN (PRA SISWAZAH DAN ALUMNI)


 
Dalina Kamarudin, Pn.
Pegawai Tadbir / N44
Tel   : +603-9769 6955              
Emel:  kadalina@upm.edu.my

 
Nor Afidah Shalihin, Pn.
Setiausaha Pejabat / N29
Tel   : +603-9769 7631       
Emel:  norafidah_shali@upm.edu.my

 
Siti Noor Fariza Mohd Yusoff, Pn.
Penolong Pegawai Tadbir / N29
Tel   : +603-9769 7603
Emel:  fariza_my@upm.edu.my

 
Muhamad Adib Mohammed , En.
Pegawai Eksekutif / PE4
Tel   : +603-9769 7576
Emel:  adib.mohammed@upm.edu.my

 
Siti Athirah Anuar, Cik
Pegawai Eksekutif / PE4
Tel   : +603-9769 7782
Emel:  sitiathirah@upm.edu.my


 
Norfarah Hanim binti Othman, Pn.
Pegawai Eksekutif / PE4
Tel   : +603-9769 7736
Emel:  norfarah@upm.edu.my

 
Mohd Salleh Asali, En.
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / N19
Tel   : +603-9769 6954 
Emel:  salleh_asali@upm.edu.my

 
Nazli Abbas, En.
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / N19
Tel   : +603-9769 7779 
Emel: nazli@upm.edu.my

 
Nor Hanisah Shafie, Pn.
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / N19
Tel   : +603-9769 7673 
Emel:  hanisah_shafie@upm.edu.my

 
Azrul Azman, En.
Pembantu Operasi / N11
Tel   : -
Emel: azrul.azman@upm.edu.my

 
 

PEJABAT TIMBALAN DEKAN (SISWAZAH DAN ANTARABANGSA)


 
Siti Nur Ain Rahim, Pn.
Pegawai Tadbir / N41
Tel   : +603-9769 7722             
Emel:  sitinar@upm.edu.my

 
Norsiti Nabila Roslan, Pn.
Pembantu Setiausaha Pejabat / N19
Tel   : +603-9769 7744             
Emel:  norsiti@upm.edu.my

 
Norhayati Mohamed Yusof, Pn.
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / N22
Tel   : +603-9769 7609                 
Emel: norhayatimy@upm.edu.my

 
Atikah Ab. Malek, Cik.
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / N19
Tel   : +603-9769 7599         
Emel: atikahmalek@upm.edu.my

 
Aidi Asyraf Suhaimi, En.
Pegawai Eksekutif / PE4
Tel   : +603-9769 7778         
Emel: aidi.suhaimi@upm.edu.my

 
Ashrifa Ahmad, Cik.
Pegawai Eksekutif / PE4
Tel   : +603-9769 7645         
Emel: ashrifa.ahmad@upm.edu.my

 
Muhammad Abdul Ghoni Awalludin, En.
Pegawai Eksekutif / PE4
Tel   : -       
Emel: abdulghoni@upm.edu.my

 
Shahida Noor Binti Shah Nazim , Cik.
Pegawai Eksekutif / PE4
Tel   : -       
Emel: shahidanoor@upm.edu.my

 
 

PEJABAT TIMBALAN DEKAN (PENYELIDIKAN, PENDANAAN, JARINGAN KORPORAT DAN KOMUNITI)


 
Nurzatul Hakimah Mahmud Mahayudin, Pn.
Pegawai Eksekutif Kanan / PE2
Tel   : +603-9769 7660       
Emel: nurzatul@upm.edu.my

 
Nur Syahidatul Abdul Kaflee, Pn.
Pegawai Eksekutif / PE4
Tel   : +603-9769 7791
Emel:  nursyahidatul@upm.edu.my

 
Hazwani Amalina binti Che Ghani, Puan
Pegawai Eksekutif / PE4
Tel   : +603-9769 7579    
Emel: hazwani@upm.edu.my

 
Nurrul Naim Noordin, Pn.
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / N19
Tel   : +603-9769 7763  
Emel: nurrulnaim@upm.edu.my

 
Siti Azizah Yaacub, Pn.
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / N19
Tel   : +603-9769 7610
Emel: siti_azizah@upm.edu.my

 
Mohd Yunus Mt Desa, En.
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / N19
Tel   : +603-9769 7734 
Emel: m_yunusdesa@upm.edu.my


 
Nurul Huda Zolkefle, Cik.
Mystep Personnel 2
Tel   : +603-9769 7733 
Emel: huda_zolkefle@upm.edu.my

 
 

UNIT AKREDITASI


 
Sudesh Prabhakaran, Dr.
Pegawai Eksekutif / PE1 / Penolong Dekan (Pemabangunan Perniagaan)
Tel   : +603-9769 7688 
Emel: sudesh_prabhakaran@upm.edu.my

 
Aishah Mohamed Yusoff, Cik.
Pegawai Eksekutif / PE3
Tel   : +603-9769 7721 
Emel: aishah.yusoff@upm.edu.my

 
Muhammad Syazmer Mustaffa, En.
Pegawai Eksekutif / PE3
Tel   : +603-9769 6956    
Emel: syazmer@upm.edu.my

 
Mohd Faizal Meslan, En.
Pembantu Tadbir Kanan (Perkeranian/Operasi) / N22
Tel   : +603-9769 7621
Emel: faizalm@upm.edu.my

 
 

Kemaskini:: 31/05/2023 [syazmer]

PERKONGSIAN MEDIA

SEKOLAH PERNIAGAAN DAN EKONOMI UPM
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397697777
0397697777
-
WWGBQA:16:23